Міський теоретично-практичний семінар

28 трав. 2015
26.05.2015 року Науково-методичним центром проведено науково-практичний семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів ЗНЗ та ПНЗ з теми: «Створення та діяльність агітбригад ДЮП, ЮІР, «Обери життя», «Школа безпеки», «Джури» як засіб активної соціалізації та профілактичної роботи учнів».

В роботі семінару взяли участь начальник управління освіти Плахотна Т.О., директор Науково-методичного центру Букреєва С.М., голова міської організації Червоний Хрест України Скалецький А.Т., начальник 1-ДПРЗ ГУ ДСНС   Енергодарської міської ради України у Запорізькій області Троян В.В., старший інспектор  відділення ДАІ з обслуговування м.Енергодара Медвідь Д.О., заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори ЗНЗ, ПНЗ, керівники команд.

Семінар проведено з метою ознайомлення адміністрації всіх ЗНЗ, ПНЗ з діяльністю команд і загонів ДЮП, ЮІР, «Обери життя», «Школа безпеки», «Джури»,   підвищення педагогічної майстерності учасників  виховного процесу,  інноваційний пошук найбільш ефективних форм і методів організації військово-патріотичного виховання та формування здорового способу життя в навчальному закладі.

В програмі семінару було знайомство з історією створення руху ЮІР, ДЮП, «Школа безпеки», «За здоровий спосіб життя» та «Сокіл» ( «Джури»), нагородження керівників команд-переможців міських та зональних етапів, показові виступи команд.

Всі присутні високо оцінили організаційно-методичний рівень підготовки міського семінару, який забезпечив підвищення професійної компетентності керівників команд та заступників директорів навчальних закладів щодо питань військово-патріотичного виховання та пропаганди здорового способу життя.