З 2 по 11 вересня 2015 р. в навчальних закладах міста проходила психологічна акція «Ми з тобою».

11 вер. 2015
Мета акції – допомога першокласникам в адаптації до нових соціальних умов, створення сприятливого емоційного настрою, зниження рівня тривожності і невпевненості.

В рамках акції для новачків шкіл – учнів 1 класів - організовувались психолого-педагогічні заходи:

- зустрічі з психологами дошкільних закладів, які вони відвідували;

- психологічні ігри  та вправи: «Чарівна скринька», «Веселка настрою» «Казкова подорож» та інші;

- конкурси малюнків на асфальті «Школа – наш другий дім», «Я та моя вчителька»  і т.і.

-  тренінгові заняття на згуртування колективу «Я твій друг і ти мій друг», «Наш клас – дружна родина»;

- спортивні змагання  «Спритні хлопці та дівчата – українські козачата», «Мамо, тато, я – спортивна сім’я».

- виступи учнів старших класів перед першокласниками та багато інших заходів, проведення яких сприяє  полегшенню процесу адаптації та робить перебування першокласників у школі радісним і комфортним.

Посилання на блог

Павленко Т.М.,  методист ССПР НМЦ