Розпочато роботу міської Школи становлення педагогічної майстерності

24 вер. 2015
23.09.2015 року в Науково – методичному центрі управління освіти пройшло перше заняття міської Школи становлення педагогічної майстерності

Школа становлення педагогічної майстерності є складовою частиною системи підвищення фахової компетентності  педагогів і об’єднує 20 вчителів з вищою освітою, що мають стаж більше 3 років і кваліфікаційну категорію “спеціаліст”, 2 категорія.

Метою роботи Школи є формування у молодих педагогів високих професійних ідеалів, потреб  в постійному саморозвитку і самовдосконаленні, розвиток  професійного  та інноваційного потенціалу молодих педагогів, забезпечення оволодіння сучасними інноваційними методами і технологіями навчання, в тому числі до роботи в профільних класах.

Керівником Школи становлення педагогічної майстерності призначено Дмитренко Л.А., методиста сектору методичного забезпечення освіти НМЦ.

Свій психологічний автопортрет  слухачі склали під керівництвом Павленко Т.М., методиста НМЦ.

Для загальної характеристики інноваційних педагогічних технологій був використаний інтерактивний метод «ажурна пилка».

Слухачі Школи пройшли  також вхідне тестування, анкетування з питань теорії предмета та готовності до інноваційної діяльності.

Дмитренко Л.А., методист НМЦ