Семінар («круглий стіл») Для заступників директорів з виховної роботи та соціальних педагогів ЗНЗ

24 вер. 2015
24.09.2015 року пройшов міський семінар у формі «круглого столу» для заступників директорів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів з теми: «Форми та методи профілактичної роботи з учнями, які знаходяться на внутрішньошкільному обліку та обліку у КМСД».

На семінарі були присутні представник кримінальної міліції у справах дітей Денисюк Ігор Вікторович, заступники директорів з ВР,   соціальні педагоги ЗНЗ. Учасники семінару, під керівництвом методистів   Науково-методичного центру Андрущенко О.О. та Худенкової І.Г., обговорили такі питання:

1. Поступовість постановки учнів на внутрішньошкільний облік.
  2. Робота класних керівників щодо профілактики правопорушень з учнями, які знаходяться на внутрішньошкільному обліку.
  3. Алгоритм діяльності соціального педагога у роботі з учнями, які знаходяться на внутрішньошкільному обліку та обліку у КМСД.
  4. Міжвідомча взаємодія навчальних закладів  з підрозділом кримінальної міліції у справах дітей.

За результатами засідання «круглого столу» було прийнято резолюцію.

Андрущенко О.О., Худенкова І.Г., методисти НМЦ