Теоретико-практичний семінар заступників директорів ЗНЗ з навчально-виховної роботи

7 жовт. 2015
07.10.2015 року Науково-методичним центром управління освіти на базі ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» проведено теоретико-практичний семінар заступників директорів ЗНЗ з навчально-виховної роботи з теми: «Система роботи навчального закладу з учнями з низьким рівнем навчальних досягнень як складова підвищення якості освіти».

Про досвід роботи навчально-виховного комплексу щодо організації системи роботи з учнями, які мають початковий рівень навчальних досягнень доповіла Тешлюк Л.І.,  заступник директора з НВР.

Учасники семінару обговорили такі питання:

• Організація психологічного супроводу учнів з низьким рівнем навчальних досягнень.
  • Розвиток учнівських компетенцій як основа успішності навчання.

Заступники директорів відвідали відкриті уроки з хімії в 9 класі з теми «Склад атомного ядра. Ізотопи» (учитель  Бондар Т.В.) та фізики в 10-А класі з теми «Другий закон Ньютона» (учитель Скулакова Г.В.) та провели аналіз уроків щодо використання методів та прийомів, які оптимальні в роботі з учнями з низьким рівнем навчальних досягнень.

Учасники семінару отримали рекомендації щодо розвитку системи роботи навчального закладу з учнями з початковим рівнем навчальних досягнень.

Дмитренко Л.А., методист НМЦ