День захисника України

15 жовт. 2015
14 жовтня в нашій державі оголошено Днем захисника України! Це свято відзначається в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва,тому в навчальних закладах міста було проведено ряд заходів, присвячених цієї даті.

13 жовтня 2015 року в місті Енергодарі біля пам’ятного знаку «Героям нашого часу» пройшла лінійка, присвячена Дню захисника України. Лінійку вели учні загальноосвітньої школи №2. На лінійці були присутні виконувач повноважень міського голови Холод С.Ф., представник міськвійськомату капітан Вєрігін О. Ю., учасники бойових дій в зоні АТО, волонтери та учні загальноосвітніх навчальних закладів. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять загиблих воїнів - енергодарців: серед яких – Сергій Полулях, колишній учень ЕЗОШ №2;  Олександр Щуров, випускник ЕНВК №1. Учнями навчальних закладів було покладено квіти до пам’ятного знаку.

Також було проведено:

- тематичні класні та виховні години із запрошенням воїнів АТО;

- виставка декоративно-ужиткових робіт у Центрі дитячої та юнацької творчості;

- обласна скаутська експедиціїя«Сім бродів», в якій взяли участь 90 вихованців гуртків, а саме: скаутські патрулі з Верхньотокмацької загальноосвітньої школи, «Альтаїр» та «Шукачі» м.Запоріжжя, «Сірчата» та «Молода Січ» Новомиколаївського району, «Тарпан» м.Енергодар, «Веселівські тигрята» Веселівського району;

-  шкільні свята «Ми маленькі козачата», «Змагання козачат», «Козачата, вперед!», «Посвята в козачата!»;

-  участь в обласних акціях: «Подаруй  прапор українському солдату» ( 8 прапорів); «Ліки замість квітів», «Напиши листа захиснику України», «Вітальна листівка українському воїну»,  «Допоможемо українській армії».

-  участь у міському святі «День захисника України» учнями 10-11 класів в МПК «Сучасник»;

- участь міського учнівського парламенту у вітанні ветеранів Великої вітчизняної війни з державними нагородами.

Худенкова І.Г., методист НМЦ