30 жовт. 2015
З 20 по 22 жовтня 2015 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2015», організаторами якої виступили Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

На форумі було представлено 578 навчальних закладів з 24 регіонів України, а також навчальні заклади та освітні агентства Канади, США, Великої Британії, Польщі, Словаччини, Чехії, Ізраїлю, Франції.

На міжнародному заході також було представлені досвіди освітян міста Енергодара:

- Науково-методичного центру  в номінації «Розробка та упровадження в освітню практику інноваційних технологій, технічних засобів навчання, проектів, програм і рішень» з теми «Структурно-функціональна модель науково-методичного  супроводу  інноваційних  процесів  в  освітній системі  малого  міста»;

- ЕЗОШ №7 в номінації «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України» з теми «Проектна діяльність як засіб активізації соціальної активності підлітків в умовах учнівського самоврядування»;

- ЕБГ «Гармонія» в номінації «Самоврядування–основа демократичного виховання громадянина України»  з теми: «Організація самоврядування на засадах партнерства».

Науково-методичний центр управління освіти Енергодарської міської ради та ЕЗОШ №7 нагороджені золотими  медалями  виставки. Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія» відзначена дипломом.

Щиро вітаємо заклади освіти міста з високою відзнакою конкурсного журі Сьомого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті - 2015»!

Дмитренко Л.А., методист НМЦ