Акція «День майбутнього студента»

16 лист. 2015
14 листопада 2015 року Науково-методичним центром управління освіти було організовано проведення щорічної акції «День майбутнього студента».

На базі ЕЗОШ №7 Акція проходила уже вп’яте,  надруковано  п’ятий випуск Довідника вищих навчальних закладів «Щорічних учасників акції «День майбутнього студента».

Представники   вищих навчальних закладів  І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації міст Одеси,  Харкова,  Дніпропетровська, Кривого Рогу, Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Енергодара, Дніпрорудного ознайомили учнів старших класів з напрямками підготовки, факультетами, спеціальностями та умовами навчання. Самим цінним , на думку випускників загальноосвітніх навчальних закладів та їх батьків, було живе спілкування з викладачами, деканами факультетів ВНЗ. Учні і батьки  цікавились   предметами, які необхідно здавати під час ЗНО для вступу на конкретні спеціальності,  умовами навчання,  можливостями майбутнього  працевлаштування.

Всі матеріали, представлені ВНЗ, поповнять інформаційні стенди кабінетів профорієнтації навчальних закладів, і протягом навчального року на профорієнтаційних годинах, під час заходів місячника «Професійний орієнтир» старшокласники будуть мати можливість  більш детально ознайомитись з інформацією, яка їм буде потрібна для вступу до ВНЗ.

Глінська Т.В., методист НМЦ