Школа педагогічної майстерності для вихователів дошкільних навчальних закладів з теми: «Формування звукової культури мовлення у дітей молодшого та середнього дошкільного віку»

26 жовт. 2016
26.10.2016 Науково-методичним центром для вихователів дошкільних навчальних закладів на базі ДНЗ №16 проведено друге заняття Школи педагогічної майстерності з теми: «Формування звукової культури мовлення у дітей молодшого та середнього дошкільного віку».

На занятті Школи були присутні 22 педагоги ДНЗ міста. В ході заходу для  учасників проведено майстер-клас, на якому Бондаренко Т.П., керівник Школи показала прийоми роботи з дітьми щодо визначення місця звука в слові (початок, кінець), а Глєбова Г.І., учитель-логопед провела вправи на розвиток артикуляційної моторики та мовного дихання дітей на занятті. Учасників Школи ознайомили з дидактичним матеріалом, який використовується в закладі з метою формування  звукової  культури мовлення дітей молодшого та середнього дошкільного віку.

Середа Т.І., методист НМЦ