Заняття Школи керівників ММО початкових класів

17 лист. 2016
17.11.2016 року Науково-методичним центром управління освіти проведено заняття Школи керівників ММО початкової школи з теми «Викладання інформатики в початковій школі через діяльнісний підхід».

В роботі Школи взяли участь: Тищенко Т.К., заступник директора з НВР  «ДНЗ-ЗНЗ» №9,  керівники міських методичних об‘єднань учителів початкової школи.

Тищенко Т.К., заступник директора з НВР  «ДНЗ-ЗНЗ» №9, надала присутнім матеріали обласного семінару «Проектування сучасного уроку інформатики в початковій школі» та поділилася власним досвідом щодо  побудови уроків інформатики за технологією діяльнісного методу.

З методистом Науково-методичного центру Добревою А.І. обговорено участь учнів початкової школи в проекті «Міксіке». Керівникам ММО вчителів початкових класів надано додаткові матеріали для практичного використання при побудові уроків інформатики за технологією діяльнісного методу.

Добрева А.І., методист НМЦ