ІІ (міський) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя"

18 лист. 2016
17 листопада 2016 року в спортивному залі ЕЗОШ №7 відбувся міський етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед учнів 5-6 класів шкіл міста.

Організаторами проведення стали  Науково-методичний центр управління освіти та Центр туризму краєзнавства та спорту.

Розпочалося спортивне свято урочистим звучанням Гімну України та щирими словами привітань  міського голови Музики Павла Олексійовича, виконувача обов’язків начальника управління освіти  Олени Олександрівни Ржевської, депутата Енергодарської міської ради Івана Володимировича Леонтьєва.  Вони побажали учням незабутніх вражень, успіхів та перемог.

У змаганнях взяли участь 84 юних спортсмени - учні 5-6 класів. Вони представляли шкільні команди семи ЗНЗ міста. ­ Програма заходу складалася із трьох цікавих конкурсів: конкурсу малюнків, комбінованої естафети та рухливої гри «П’ятнашки». На спортивному святі школярі демонстрували свої вміння, спритність, вправність, силу та велике бажання перемогти.

Призові місця вибороли:

І місце - Енергодарський багатопрофільний ліцей;

ІІ місце - Енергодарський навчально-виховний комплекс №5 та  Енергодарська загальноосвітня школа  №7.

На зональному етапі змагань четвертий рік поспіль місто Енергодар буде захищати команда ліцею. Всі команди отримали солодкі подарунки від депутата Енергодарської міської ради Івана Володимировича Леонтьєва.

Бажаємо нашій команді успіху та перемоги!!!

Цемко С.А., заступник директора НМЦ