Семінар - практикум для молодих вихователів-методистів

21 лист. 2016
Семінар - практикум з теми «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання дітей дошкільного віку з метою формування життєво-компетентної особистості»

18 листопада 2016 року Науково-методичним центром для молодих вихователів-методистів проведено семінар - практикум з теми «Реалізація діяльнісного підходу до навчання та виховання дітей дошкільного віку з метою формування життєво-компетентної особистості». Метою семінару було:

• систематизувати знання педагогів про діяльнісний підхід в освітньо-виховному процесі ДНЗ;
  • показати необхідність використання даного методу в роботі з дошкільниками.

Середа Т.І., методист НМЦ, розкрила сутність діяльнісного підходу та завдання його реалізації. В рамках семінару проведено майстер-клас з теми «Використання діяльнісного підходу в ході реалізації освітньої лінії Базового компонента дошкільної освіти «Дитина у світі культури»», в ході якого Ляшенко С.В., вихователь-методист ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 показала учасникам модель освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку з позиції системно-діяльнісного підходу.

В практичній частині семінару переглянули розвагу (6-й рік життя) з метою проаналізувати  показники використання діяльнісного підходу та реалізації завдань з патріотичного виховання в роботі з  дітьми старшого дошкільного віку.  Детальніше

Середа Т.І., методист НМЦ