Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2017» в номінації «Початкова освіта»

23 лист. 2016

Свою роботу презентували п’ять конкурсанток із ЕНВК №1, ЕЗОШ №2, ЕЗОШ №4, ЕНВК№5 та ЕЗОШ №7:

Чекамова Світлана Миколаївна, вчитель початкових класів ЕНВК №1, тема досвіду: «Інтеграція навчальних дисциплін в початковій школі»

Яшина Олена Володимирівна, вчитель початкових класів ЕЗОШ №2,  тема досвіду: «Формування у молодших школярів навичок швидкого свідомого читання як засобу формування активної вмотивованої до самонавчання особистості з використанням сучасних освітніх технологій».

Лаврьонова Ірина Пилипівна, вчитель початкових класів ЕЗОШ №4, тема досвіду: «Створення ситуації успіху на уроках в початкових класах через впровадження інноваційних технологій».

Попкова Олена Павлівна, вчитель початкових класів ЕНВК №5, тема досвіду «Створення персоніфікованого інтерактивного навчального середовища для молодших школярів».

Пантюшина Тетяна Анатоліївна, вчитель початкових класів ЕЗОШ №7, тема досвіду: «Розвиток пізнавальної активності учнів через діяльнісний підхід»

Вітаємо учасників міського етапу «Учитель року» з гарним виступом та бажаємо успішного проведення відкритих уроків!

Романюк Л.В., методист НМЦ