ІІ (міський) етап XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

25 лист. 2016
24 листопада 2016 року Науково-методичним центром проведено міський етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Конкурс проведено відповідно до  наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 14.11.2016 № 0834 «Про організаційне забезпечення проведення міського та підготовку до обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», наказу  управління освіти Енергодарської міської ради від 16.11.2016 №332 .

Учасниками Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика були 23 учні 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Призерами Конкурсу стали  15 учнів ЗНЗ.

До участі в обласному етапі запрошуються:

Двойнішнікова Анастасія, учениця 3-А класу, вчитель Лаврьонова І. П.;

Гнатюк Оксана, учениця 5-А класу, вчитель Швагер С.І.;

Заболотна Поліна, учениця 9-А класу ЕНВК№1, вчитель Передерій Л.В.

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика!

Читати далі

Глінська Т.В., методист НМЦ