Наступність в роботі дошкільної та початкової ланок освіти

2 груд. 2016
Науково-методичним центром управління освіти на базі ЕЗОШ №2 проведено семінар-практикум з теми: «Наступність у розвитку психічних процесів у дітей дошкільного віку та учнів 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів».

В роботі семінару взяли участь вихователі старших груп ДНЗ, вчителі 1-х класів, керівник ММО вихователів старших груп ДНЗ,     заступники директорів з НВР, що опікуються питаннями початкової освіти, психолог та логопед ЕЗОШ №2.

Вихователь-методист ДНЗ №12 Петренко С.М. та вихователь старшої групи ДНЗ №12 Кацага Г.В. висвітлили завдання вихователів ДНЗ в формуванні психічних процесів у дітей дошкільного віку в рамках реалізації Базового компонента дошкільної освіти.

Заступник директора з НВР ЕЗОШ №2 Дашевська Л.М. звернула увагу присутніх, що  питання наступності між дошкільною та початковою ланками освіти розглядається на сучасному етапі як одна з умов безперервної освіти дитини.

Практичний психолог Наход С.В. та логопед Кращенко Н.М. розповіли про проведену роботу щодо успішної адаптації першокласників в ЕЗОШ №2.

Середа Т.І., методист з дошкільної освіти НМЦ, підкреслила напрямки роботи щодо наступності дошкільних навчальних закладів та ЗОШ міста.

На уроці Борзенкової О.В., учителя 1-Б класу, присутні побачили методи та прийомами розвитку психічних процесів у учнів.

Семінар–практикум закінчився обговоренням нових форм роботи між дошкільною та початковою ланками освіти міста.

Висловлюємо слова подяки директору ЕЗОШ №2 Воробйову Л.М. за теплий та радушний прийом.

Методист НМЦ   Добрева А.І.