До Всеукраїнського тижня права

9 груд. 2016
З 5 по 9 грудня 2016 року в Україні проводився Всеукраїнський тиждень права.

Проведення тижня має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

У навчальних закладах нашого міста відбулися тематичні уроки правознавства, бесіди, правові вікторини, конкурси малюнків тощо.

9 грудня вчитель історії та правознавства ЕБГ "Гармонія" Мерзлякова Олена Олександрівна запросила до круглого столу "В'язні сумління", присвяченого Дню прав людини та 40-й річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод, не тільки учнів 9-11 класів гімназії, а й вихованців ЕЗОШ №2. Під час круглого столу учні аналізували зміст Конституцій СРСР 1936 та 1977 років, фрагменти спогадів учасників правозахисного руху, тексти офиційних документів радянської епохи.

Всі учасники круглого столу мали можливість висловити свою думку щодо особливості правозахисної діяльності УГГ, механізмів створення правової держави, шляхів реалізації інтересів пересічної людини.

Гостями та учасниками круглого столу були також директор гімназії Макаревич В.М., вчитель історії та правознавства ЕЗОШ №2 Борисенко Л.А., директор ЕМАН Погоріла Ж.М., методист НМЦ Самойлова І.А., завідувач бібліотеки закладу Заболотна Н.І.

Самойлова І.А., методист НМЦ