Фінал міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

9 груд. 2016
09 грудня 2016 року Науково-методичним центром управління освіти проведено фінал міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».

В  конкурсі взяли участь 10 педагогів із шести загальноосвітніх навчальних закладів у  номінаціях  «Початкова освіта», «Інформатика»,  «Біологія», «Музичне мистецтво».

Учасників заходу привітали керуючий справами виконавчого комітету Біряк Володимир Васильович, виконувач обов’язків  начальника управління освіти Ржевська Олена Олександрівна та директор Науково-методичного центру Букреєва Світлана Михайлівна. Вони відзначили високий рівень педагогічної майстерності вчителів, подякували за цінний внесок у виховання молодого покоління, побажали творчого натхнення, нових звершень і успіхів на освітянській ниві.

Переможцями  визнані:

• Попкова Олена Павлівна, вчитель початкових класів Енергодарського навчально-виховного комплексу № 5;
  • Трубіцина Анастасія Леонідівна, вчитель інформатики Енергодарської загальноосвітньої школи №2;
  • Шарабарова Світлана Станіславівна, вчитель біології Енергодарського навчально-виховного комплексу № 5;
  • Калугіна Неля Валеріївна, вчитель музичного мистецтва  Енергодарського навчально-виховного комплексу «ДНЗ-ЗНЗ» №9;

Другі місця посіли:

• Тоцька Людмила Анатоліївна, вчитель біології Енергодарської загальноосвітньої школи № 7;
  • Чекамова Світлана Миколаївна, вчитель початкових класів Енергодарського навчально – виховного комплексу № 1;
  • Пантюшина Тетяна Анатоліївна, вчитель початкових класів Енергодарської загальноосвітньої школи № 7;

Треті місця посіли:

• Висоцька Оксана Степанівна, вчитель інформатики Енергодарського навчально – виховного комплексу№ 5;
  • Яшина Олена Володимирівна, вчитель початкових класів Енергодарської загальноосвітньої школи №2;
  • Лаврьонова Ірина Пилипівна, вчитель початкових класів Енергодарської загальноосвітньої школи №4.

Фінал конкурсу цього року перетворився на родинне свято. Переможці міського конкурсу будуть представляти освіту нашого міста на  обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

Вітаємо переможців та призерів міського етапу Всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2017»!