Турнір правознавців «Новітня Україна. Шлях довжиною в 25 років незалежності».

8 груд. 2016
7 грудня 2016 року в рамках міського патріотичного марафону «Україна понад усе!» Енергодарською малою академією наук учнівської молоді проведено Турнір правознавців «Новітня Україна. Шлях довжиною в 25 років незалежності».

У змаганнях, які мають всі шанси стати традиційними,  взяли участь 3 команди гуртків «Правознавство» ЕМАН: «Діти Феміди», (керівник Івженко А.І.),   «Феміда» (керівник Сировий О.В.) та «Кодекс честі» (керівник Мерзлякова О.О.) Гостями турніру була команда КІСТ ЕІДМУ «КПУ» ім. Р.Г. Хеноха «П'ятеро негренят Агати Крісті» (керівник Пришляк М.І.)

До складу журі Турніру, окрім представників адміністрації ЕМАН, увійшли Самойлова Ірина Арнольдівна, методист НМЦ управління освіти, Синіца Валерій Михайлович, старший викладач кафедри правознавства ЕІДМУ «КПУ» ім. Р.Г. Хеноха.  В якості гостей, вболівальників та глядачів Турніру були  вчителі історії та правознавства ЗНЗ міста.

Команди-гравці змагалися в знанні Конституції України, Цивільного кодексу України, в ораторському мистецтві. Вболівальників, журі і всіх присутніх вразили ґрунтовні знання юних правознавців, їх винахідливість, креативність, красномовство і почуття гумору. Всі гості та учасники заходу отримали справжнє інтелектуальне задоволення! Дякуємо командам і вітаємо їх з досягненнями!

І місце - команда "Феміда"

ІІ місце - поділили команди "Діти Феміди" і " Кодекс честі"

ІІІ місце - команда "П'ятеро негренят Агати Крісті"

Бажаємо юним знавцям права успіхів і наступних перемог!

Терпімова В.М., методист    НМЦ