Участь у ІІІ обласному турнірі юних правознавців

12 груд. 2016
10 грудня 2016 року в м.Запоріжжі, на базі Запорізького національного університету, проводився ІІІ обласний турнір юних правознавців.

Вже традиційно цей захід проводиться в межах Всеукраїнського тижня права та має на меті популяризацію правових знань серед учнівської молоді, її виховання в дусі загальнолюдських демократичних цінностей; створення умов для реалізації та розвитку науково-дослідницьких, творчих здібностей школярів, прищеплення їм навичок роботи в колективі, вміння формувати та відстоювати власну думку. Організаторами турніру є Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації разом із Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області.

Вперше в цьому інтелектуальному змаганні взяли участь представники нашого міста - команда Енергодарської багатопрофільної гімназії "Гармонія" під керівництвом вчителя історії та правознавства закладу Мерзлякової Олени Олександрівни. До складу команди увійшли учні 11 класу: Ступівцев Антон (капітан команди), Даниленко Єлизавета, Козиря Анна, Парамонова Вероніка, Хлепітько Ельвіра. Готуючиись до турніру, учасники команди разом з керівником опрацювали 18 питань, які стосувалися різних галузей українського законодавства: від права на життя в умовах розвитку біотехнологій до громадського контролю за діяльністю Національної поліції.

Хоча наша команда не дійшла до фіналу, ми вітаємо її учасників, керівника команди Мерзлякову О.О., директора ЕБГ "Гармонія" Макаревич В.М., дякуємо за небайдужість, прагнення до розвитку та саморозвитку. Бажаємо успіхів в особистому житті та професійній діяльності!

Самойлова І.А., методист НМЦ