Заняття Школи перспективного педагогічного досвіду для молодих педагогів ДНЗ

14 груд. 2016
13 грудня 2016 року Науково-методичним центром на базі ДНЗ «Горобинка» №14 проведено третє заняття школи перспективного педагогічного досвіду з проблеми «Діяльнісний підхід до навчання та виховання шляхом використання технології психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого і дітей «Радість розвитку» Т.О. Піроженко».

В роботі школи взяли участь 15 педагогів з ДНЗ міста, яким було показано організацію роботи з дітьми на творчому етапі проекту «Я та моя сім`я». З цією метою учасники школи проаналізували відео - перегляд  заняття «Ангел - охоронець сім`ї» та сімейного свята.

Бабенкова І.Г., керівник Школи показала роботу педагога та дітей під час  рефлексивного етапу. Вихователь-методист ДНЗ Афанасенко Т.Г. ознайомила педагогів з творчими наробками педагогічного колективу з впровадження технології психолого-педагогічного проектування взаємодії дорослого з дітьми. Педагоги ДНЗ міста подякували організаторам Школи за можливість спостерігати на практиці роботу з впровадження технології Т.Піроженко «Радість розвитку», використання розвивального середовища та методичного забезпечення щодо впровадження цієї технології.

Середа Т.І., методист НМЦ