Заняття Школи керівника міського методичного об’єднання початкових класів

15 груд. 2016
15 грудня 2016 року Науково-методичним центром проведено третє заняття Школи керівника міського методичного об’єднання початкових класів з теми: «Форми організації міських методичних об‘єднань».

В роботі Школи взяли участь 12 керівників міських та шкільних методичних об‘єднань учителів та вихователів початкової освіти міста.

Керівникам методичних об‘єднань надано матеріали для запровадження найрізноманітніших форм проведення методичних об‘єднань.

Добрева А.І., методист НМЦ