Загальноміська акція «Милосердя»

19 груд. 2016
Минулого тижня напередодні Дня Святого Миколая учні шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів міста Енергодара передали подарунки до Запорізького дитячого будинку «Надія».

Вже більше десяти років поспіль в  закладах освіти міста існує чудова традиція: напередодні Дня Святого Миколая  дарувати радість і тепло своїх сердець тим, хто цього потребує.

Щороку  Науково-методичний центр, за підтримки навчальних закладів міста, організовує акцію «Милосердя». Акція проводиться з метою надання гуманітарної допомоги  православному дитячому будинку «Надія», який є  недержавним закладом та  існує виключно за рахунок добровільних благодійних пожертв   тих, кому небайдужа доля осиротілих дітей.  Цей заклад  займається  соціально-педагогічною реабілітацією дітей, які залишилися без піклування батьків.  Зараз  в ньому проживає 18 дітей з міста Запоріжжя та Запорізької області у віці від 5 до 15 років.

Всього було надано близько 300 кг гуманітарної  допомоги.  Окрім зібраних продуктів харчування, канцелярського приладдя, новорічних смаколиків,  учні передали малюнки та  вітальні листівки з найкращими побажаннями та найтеплішими словами привітань з новорічними святами.

Директор дитячого будинку Сіра Галина Анатоліївна  від щирого серця подякувала всім, хто взяв участь в акції та  подарував частинку своєї душі  дітям.

Терпімова В.М., методист НМЦ