Виховний захід, присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні

21 лют. 2017
20 лютого 2017 року в ЕЗОШ №7 в рамках міського патріотичного марафону «Україна понад усе!» відбувся виховний захід «Не чекай мене, мамо…»

Учні декламували  вірші, співали патріотичні пісні, згадували тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.  Всі присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Наприкінці заходу учні висловили сподівання на те, що пам’ять про загиблих  об’єднає нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Терпімова В.М., методист НМЦ