Трофі-тур футбольного турніру «UNICEF Football Cup» в Енергодарі

5 квіт. 2017
04 квітня у місті Енергодарі відбувся Трофі-тур.

В   ЕЗОШ №2 та ЕНВК №5 представники ЮНІСЕФ презентували головні  трофеї футбольного турніру «UNICEF Football Cup» – Кубки, за які школи Запорізької області протягом квітня – травня 2017 року будуть вести боротьбу. Також в цих заходах взяли участь видатні спортсмени нашого міста Раїса Топоркова та Аліна Кумейко, які успішно займаються пауерліфтінгом. Представники ЮНІСЕФ організували фото- та автограф сесію для збірних  команд ЕЗОШ №2 та ЕНВК №5. Спортсменки розповідали дітям про свій вид спорту, як досягли своїх успіхів, робили селфі, фото та роздавали автографи. Вийшло дуже гарне свято для школярів. Обидві спортсменки показали дітям свої медалі, здобуті на змаганнях світового рівня.