Автопробіг по місцях бойової слави Нікопольського плацдарму

5 трав. 2017
05 травня 2017 року представники учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у традиційному автопробігу по місцях бойової слави Нікопольського плацдарму.

Учні, разом з ветеранами Другої світової війни,  вшанували пам’ять загиблих на братських могилах у селах Кам’янсько - Дніпровського району: Іванівка, Благовіщенка, Нововодяне, Новодніпровка, Цвіткове, Заповітне. Супроводжував учасників автопробігу енергодарський краєзнавець Володимир Марченко, який багато років займається збором артефактів та архівних документів часів Другої світової війни. Він розповів дітям  багато цікавого  про військові події та бої, що велися на території нашого району.