Вітаємо переможців обласного фестивалю фахової майстерності «Світ дошкілля» (Методист року – 2017)

2 черв. 2017
З 01.03.2017 по 27.04.2017 КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР провів обласний Фестиваль фахової майстерності «Світ дошкілля» (Методист року – 2017). У Фестивалі взяли участь 16 педагогів із 8 територій області.

На Фестивалі представили перспективний педагогічний досвід з теми "Інтегрований підхід при формуванні життєвих компетенцій дітей раннього віку у взаємодії з батьками" Поліщук Тетяна Григорівна та Юрасова Тетяна Анатоліївна, педагоги дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 13 «Золота рибка» та Лахманюк Алла Михайлівна, музичний керівник дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7 «Теремок» перспектвний педагогічний досвід з теми «Система роботи музичного керівника ДНЗ щодо формування національної свідомості дітей дошкільного віку засобами синтезу мистецтв України".

Наші колеги отримали І місце.

Шановні колеги, дякуємо за  професіоналізм, творчий підхід до роботи, ваше гаряче серце, яке ви віддаєте своїм дітям.

Бажаємо міцного здоров‘я, творчої наснаги, підтримки колег та батьків ваших вихованців.

Середа Т.І., методист НМЦ