Початок роботи міської Школи становлення педагогічної майстерності

28 вер. 2017
27.09.2017 року в Науково – методичному центрі управління освіти пройшло перше заняття міської Школи становлення педагогічної майстерності

Школа становлення педагогічної майстерності є складовою частиною системи підвищення фахової компетентності  педагогів і об’єднує 16 вчителів з вищою освітою, що мають стаж більше 3 років і кваліфікаційну категорію “спеціаліст”, 2 категорія.

Метою роботи Школи є формування у молодих педагогів високих професійних ідеалів, потреб  в постійному саморозвитку і самовдосконаленні, розвиток  професійного  та інноваційного потенціалу молодих педагогів, забезпечення оволодіння сучасними інноваційними методами і технологіями навчання.

Керівником Школи становлення педагогічної майстерності призначено Дмитренко Л.А., методиста сектору методичного забезпечення освіти НМЦ.

З метою знайомства під керівництвом Павленко Т.М., методиста НМЦ, слухачі склали свій психолого-педагогічний автопортрет.

В ході заняття були актуалізувані проблеми підвищення ефективності сучасного уроку, забезпечений колегіальний пошук шляхів підвищення ефективності кожного уроку, організована мережева взаємодія молодих педагогів міста на інтернет-ресурсі "Віртуальний університет"  НМЦ.

Дмитренко Л.А., методист НМЦ