Школа педагогічної майстерності для вихователів ДНЗ груп старшого та середнього дошкільного віку.

4 жовт. 2017
04 жовтня Науково-методичним центром на базі ДНЗ №16 проведено засідання школи педагогічної майстерності з проблеми: «Формування звукової культури мовлення дітей молодшого, середнього дошкільного віку та навчання грамоти дітей старшого дошкільного віку».

На засіданні були присутні 22 вихователі дошкільних закладів міста. Керівники Школи Бондаренко Т.П., Глєбова Г.І. познайомили присутніх з системою роботи ДНЗ №16 щодо навчання грамоти дітей старшого дошкільного віку.

Учасникам Школи надано зразки завдань для проведення контрольного заняття з навчання грамоти в старшій групі, алгоритм виконання звукового , складового аналізу слова та визначення наголосу в слові, критерії оцінки засвоєння знань дітьми старшого дошкільного віку, за що педагоги  дошкільних закладів висловили щиру вдячність колегам.

Середа Т.І. , методист НМЦ