Урочистості до Дня захисника України

13 жовт. 2017
13 жовтня біля пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО «Герої нашого часу» відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню захисника України.

Урочистий захід об’єднав у тісному колі друзів учнівську та педагогічну родину міста. Проникливі теплі слова подяки учнів загальноосвітньої школи №2, пісні у виконанні вокального ансамблю «Камертон»  - так вшановувала наших захисників вдячна молодь.

З теплими словами привітання до присутніх звернулися заступник міського голови Дабіжа Я.Г., представники міського військкомату,  військової частини 3042  та учасники  АТО. Вони побажали мужнім захисникам України – воїнам та ветеранам Збройних Сил України, учасникам бойових дій міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, миру і родинного благополуччя. Учасники заходу хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих за незалежність  України.

Під час урочистостей заступник міського голови Дабіжа Яна Георгіївна передала пам’ятний нагрудний знак «93-ї Окремої Гвардійської механізованої бригади» родині Сергія Полуляха – нашого земляка, який загинув, захищаючи незалежність нашої Батькіщини.

Терпімова В.М., методист НМЦ