Досягнення освітян нашого міста

26 жовт. 2017
24-26 жовтня освітяни міста Енергодара взяли участь у IX Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

У виставці взяли участь навчальні заклади з 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн. Запорізьку область представляли 34 учасники.

Під час роботи виставки відбулася презентація досвіду роботи Запорізької області з теми «Науково-методичний супровід інноваційних технологій інклюзивного навчання в закладах освіти Запорізької області» за участю Лупінович С.М., к.пед.н., доцента, завідувач кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя КЗ «ЗОІППО» ЗОР, старшого викладача кафедри Волошиної Т.А. та Марієвої І.Г., директора навчально-виховного комплексу №6 м. Енергодар.

Реалізації функціональної моделі психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах ЗНЗ з інклюзивною формою навчання присвятила свій виступ Марієва І.Г. та була відзначена іменним Сертифікатом.

За цей захід КЗ «ЗОІППО» ЗОР отримав від організаторів виставки Почесний диплом презентації.

24.10.2017 відбулося нагородження переможців Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» у конкурсі з 7 тематичних номінацій з врученням Почесних нагород, золотих і срібних медалей, дипломів і сертифікатів. З 10 медалей, якими були відзначені освітяни області,  5 золотих медалей отримали педагоги м.Енергодара:

у номінації «Застосування сучасних інноваційно-комунікаційних технологій для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу»:

- Науково-методичний центр (Цемко С.А., директор НМЦ);

- Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 (Мисик Л.Г., директор, Московська М.М., учитель інформатики);

у номінації «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій»:

- Енергодарський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Горобинка» № 14 (Афанасенко Т.Г., завідувач);

- Енергодарський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» № 9 (Калугіна Н.В., учитель музичного мистецтва);

- Енергодарський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу «Ромашка» № 10 (Вовк Н.М. вихователь-методист).

Щиро вітаємо переможців з високою відзнакою конкурсного журі IX Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті -2017»!

Бажаємо успіхів та нових професійних досягнень!

Дмитренко Л.А., методист НМЦ