Засідання ММО вихователів закладів дошкільної освіти «Національно- патріотичне виховання дітей дошкільного віку»

2 лист. 2017
02 листопада 2017року у Науково-методичному центрі пройшло засідання міського методичного об‘єднання вихователів ДЗО з теми: «Національно- патріотичне виховання дітей дошкільного віку».

В ході роботи ММО  учасникам надано консультацію: «Ознайомлення дітей дошкільного віку з природою рідного краю», а на базі ДНЗ №5 вихователем Удот Т.М. проведено заняття з теми: «Природа України» для дітей старшої групи. Члени методичного об‘єднання відзначили важливість методів і прийомів, які забезпечили вихователю використання діяльнісного підходу на занятті  під час ознайомлення дітей з природою України.

Учасники засідання  поділились досвідом створення презентацій для використання на заняттях  ознайомлення з природним довкіллям. Особливої уваги заслуговує робота «Острів Хортиця - одне із семи чудес України» Пригоди Т.І., вихователя ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9.

Всі презентації буде розміщено керівником ММО Горбенко В.І. на веб - ресурсі «Малятко», який знаходиться на блозі «Дошкільник» та сторінці «Дошкільна освіта» сайту Науково-методичного центру. Крім того, вихователі презентували виконане домашнє завдання: створення родинного дерева.

Т.І.Середа, методист НМЦ