Науково-практичний семінар директорів ЗЗСО

8 лист. 2017
08.11.2017 року Науково-методичним центром управління освіти на базі ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 проведено науково - практичний семінар директорів ЗЗСО з теми «Нова українська початкова школа: проблеми та перспективи розвитку»

В роботі семінару взяли участь: Букреєва С.М., начальник управління освіти,  Петрик О.В., старший викладач кафедри початкової освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР, магістр з педагогіки вищої освіти, спеціалісти відділу шкіл та позашкільних навчальних закладів управління освіти, директори закладів загальної середньої освіти, заступники директорів  з  НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, методисти Науково-методичного центру управління освіти.

В ході семінару проаналізовано стан психологічної, методологічної готовності педагогів початкової школи до запровадження Концепції Нової української школи, окреслено завдання  методичної служби міста з підготовки педагогів до впровадження Концепції Нової української школи,  обговорено актуальні питання упровадження комунікативно-діяльнісного підходу у навчанні української мови молодших школярів. Петрик О.В. ознайомила  з особливостями мовно-літературної галузі в контексті Нової української школи.

Під час управлінського практикуму учасники семінару відвідали уроки української мови в 4 класах з теми:  «Однорідні члени речення», які провели учителі Лебеденко С.В. (4-А кл.), Шрамко Л.М. (4-Б кл.), зробили їх аналіз щодо впровадження в освітній процес методів діяльнісного підходу.

Директори, заступники директорів ЗЗСО отримали рекомендації щодо впровадження Концепції Нової української школи у заклади загальної середньої освіти І ступеня.

Всі присутні високо оцінили організаційно-методичний рівень підготовки міського науково-практичного семінару, який забезпечив розвиток управлінських компетентностей адміністрацій закладів загальної середньої освіти  щодо реалізації завдань Концепції в умовах перехідного етапу до нового Державного стандарту початкової освіти.

Дмитренко Л.А., методист НМЦ