Засідання міської творчої групи вихователів ЗДО

6 груд. 2017
6 грудня 2017 року відбулося засідання міської творчої групи вихователів ЗДО з теми: «Експериментально-дослідницька діяльність дітей старшого дошкільного віку»

В першій частині засідання, яке відбулося на  базі ДНЗ  №5, керівник творчої групи Огурцова М. В. провела  відкрите  заняття «Вода-водиця»,  де  продемонструвала ефективні методи і прийоми дослідження властивостей води в контексті реалізації діяльнісного підходу та експериментальної діяльності.

В другій частині члени творчої групи проаналізували розвивальне середовище своєї групи та  закладу дошкільної освіти в цілому.  Вихователі  Макаревич С.Г. (ДНЗ №14) та Нємець Л.Л. (ДНЗ №7) презентували добірку методичної літератури щодо організації  пошуково-дослідницької діяльності.

Для подальшого стимулювання вихователів щодо впровадження ППД Огурцової  М.В. з теми: «Системний підхід  до реалізації пошуково-дослідницької  діяльності дітей старшого дошкільного віку» шляхом практичної взаємодії в підгрупах,  учасники творчої групи створили та представили конспекти занять з  визначенням пріоритету завдань щодо організації пошуково-дослідницької діяльності.

Учасники творчої групи вирішили на наступному засіданні  підготувати і презентувати кращі експонати та матеріали для проведення  пошуково-дослідницької  діяльності дітей старшого дошкільного віку.

Середа Т.І., методист НМЦ.