Нагородження кращих волонтерів навчальних закладів міста Енергодара

7 груд. 2015
04.12.2015 у Науково-методичному центрі управління освіти відбулось нагородження кращих волонтерів навчальних закладів м. Енергодара.

В кожному загальноосвітньому та позашкільному  навчальному закладі міста діють  волонтерські загони.  Волонтерами,  які ведуть активну благодійну діяльність,  є сто десять учнів.  Вісімнадцять, самих активних з них,  з нагоди Міжнародного дня волонтерів, були відзначені Грамотами за громадянську позицію, активну волонтерську діяльність,   а також солодкими подарунками.      Директор Науково-методичного центру управління освіти  Букреєва С. М., звертаючись до учнів, зазначила, що в нашому місті, як і по всій Україні, сьогодні активізувався волонтерський рух, і  школярі активно долучились до нього.

Учні – волонтери розповіли про свою роботу та запевнили, що і надалі будуть активно надавати допомогу тим, хто її потребує: інвалідам, людям похилого віку, дітям-сиротам, воїнам та сім’ям із зони АТО.

Дякуємо всім небайдужим!