19 лист. 2019
Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

19 лист. 2019
Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.
18 листопада 2019 року в закладах дошкільної та загальної середньої освіти міста з нагоди Європейського дня та підвищення обізнаності про масштаби й наслідки сексуальної експлуатації та насильства щодо дітей, з метою захисту дітей спеціалістами психологічної служби проведено низку заходів.

Партнерська комунікація у мережі
18.11.2019 в НМЦ відбулося аудиторне заняття для слухачів дистанційного курсу «Навчальне середовище на Classroom».

18 лист. 2019
X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

18 лист. 2019
Обласний тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти міста
14-15 листопада відповідно до плану роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР на базі м. Енергодара був проведений дводенний тренінг для спеціалістів психологічної служби закладів освіти з теми «Сучасні підходи роботи практичного психолога з психосоматичними розладами».

14 лист. 2019
ХХ міська науково-практична конференція учнів-членів МАН України
13 листопада 2019 року відбулася ХХ міська науково-практична конференція, як І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

6 лют. 2017
З 20 січня по 01 лютого 2017 року Науково-методичним центром управління освіти було проведено міський етап конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка - 2017».

Щорічний фаховий конкурс «Джерело творчості» проводиться з метою підвищення якості та удосконалення змісту позашкільної освіти, підтримки талановитих педагогів позашкільних навчальних закладів системи  освіти, сприяння  їх  самореалізації. В цьому навчальному році у конкурсі взяли участь педагоги, які працюють за науково-технічним напрямом позашкільної освіти. На розгляд журі були представлені  конкурсні роботи, які  теоретично обґрунтовані, висвітлюють практичний аспект упровадження інноваційних форм і методів навчально-виховної роботи, відображають системність роботи керівників гуртків, її практичну значущість і результативність.

За висновками журі  переможцями визначено:

I місце – Сирового Олексія Валерійовича, керівника гуртка «Правознавство» Енергодарської малої академії наук учнівської молоді;
II місце - Ткаченко Валентину Вікторівну, керівника гуртка «Комп’ютерна графіка» Енергодарського Центру дитячої та юнацької творчості;

III місце  - Волошина Сергія Леонідовича, керівника  гуртка «Юний судномеханік» позашкільного навчального закладу «Клуб юних моряків «Екватор» з флотилією».

Терпімова В.М., методист НМЦ