Представники Енергодара перемогли у зональних змаганнях з волейболу

10 квіт. 2018
10 квітня на базі Енергодарської загальноосвітньої школи №7 проведено зональний тур 72-ї обласної Спартакіади з волейболу серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь 6 команд учнів - переможці районних та міських змагань: міста Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського і Великобілозерського районів.

Рівень організації змагань, належне суддівство й загальна спортивна атмосфера залишили приємне враження.  Усі команди з гідністю виступили на цих змаганнях, показали бійцівський характер, волю до перемоги, командний дух.

Розподіл місць за результатами зональних змагань:

Юнаки:

І місце – Енергодарський навчально-виховний комплекс №1

ІІ місце – Водянська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1

ІІІ місце – Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1

Дівчата:

І місце – Енергодарська загальноосвітня школа №2

ІІ місце – Кам'янсько-Дніпровська гімназія «Скіфія»

ІІІ місце – Великобілозерський навчально-виховний комплекс №1

Дякуємо нашим хлопцям та дівчатам   за таку блискучу гру, бажаємо їм успіхів і достойно представити наше місто на фінальних змаганнях обласної Спартакіади.

Висловлюємо також подяку вчителям фізичної культури ЕНВК №1 Свириденко В.В. та Ткаченко В.В., ЕЗОШ №2 Корнієнко Л.Ф. та Корнієнко В.І.  за підготовку юнаків та дівчат  до обласних зональних змагань.