16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

15 січ. 2019
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!
12 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь троє учасників із ЗЗСО нашого міста.

14 січ. 2019
Фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2018»
Підведено підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», який тривав з 01.06.2018 по 10.12.2018 серед педагогічних працівників Запорізької області.

11 січ. 2019
Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, за участю директора ІРЦ Андрущенко О.О., методиста НМЦ Добревої А.І.

Обласний семінар-квест для вчителів-філологів

19 квіт. 2018
18.04.2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся обласний семінар-квест на тему: «Розкриття потенціалу міжпредметних зв`язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах концепції «Нова українська школа».

Захід  проводився для керівників методичних об’єднань  вчителів української мови і літератури та методистів РМК Запорізької області з ініціативи науковців кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОІППО Корицької Г.Р. і Шацької Н.М., з   метою  надання методичної допомоги вчителям щодо використання міжпредметних зв’язків та інтегрованих видів діяльності  на уроках української мови та літератури і у позакласній діяльності.

Привітала учасників семінару-квесту Букреєва С.М., начальник управління освіти, і побажала плідної та пізнавальної роботи.

Присутні ознайомились з впровадженням технології змішаного навчання, функціонуванням єдиного електронного документообміну ЕБГ   «Гармонія», відвідали урок з  застосуванням інтегрованого навчання, були учасниками екскурсії  в музеї «Берегиня».

Присутні відзначили високий рівень проведення семінару-квесту, його практичну і професійну цінність.      Далі

Глінська Т.В., методист НМЦ