22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Обласний семінар-квест для вчителів-філологів

19 квіт. 2018
18.04.2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся обласний семінар-квест на тему: «Розкриття потенціалу міжпредметних зв`язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах концепції «Нова українська школа».

Захід  проводився для керівників методичних об’єднань  вчителів української мови і літератури та методистів РМК Запорізької області з ініціативи науковців кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОІППО Корицької Г.Р. і Шацької Н.М., з   метою  надання методичної допомоги вчителям щодо використання міжпредметних зв’язків та інтегрованих видів діяльності  на уроках української мови та літератури і у позакласній діяльності.

Привітала учасників семінару-квесту Букреєва С.М., начальник управління освіти, і побажала плідної та пізнавальної роботи.

Присутні ознайомились з впровадженням технології змішаного навчання, функціонуванням єдиного електронного документообміну ЕБГ   «Гармонія», відвідали урок з  застосуванням інтегрованого навчання, були учасниками екскурсії  в музеї «Берегиня».

Присутні відзначили високий рівень проведення семінару-квесту, його практичну і професійну цінність.      Далі

Глінська Т.В., методист НМЦ