Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Обласний семінар-квест для вчителів-філологів

19 квіт. 2018
18.04.2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся обласний семінар-квест на тему: «Розкриття потенціалу міжпредметних зв`язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах концепції «Нова українська школа».

Захід  проводився для керівників методичних об’єднань  вчителів української мови і літератури та методистів РМК Запорізької області з ініціативи науковців кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін ЗОІППО Корицької Г.Р. і Шацької Н.М., з   метою  надання методичної допомоги вчителям щодо використання міжпредметних зв’язків та інтегрованих видів діяльності  на уроках української мови та літератури і у позакласній діяльності.

Привітала учасників семінару-квесту Букреєва С.М., начальник управління освіти, і побажала плідної та пізнавальної роботи.

Присутні ознайомились з впровадженням технології змішаного навчання, функціонуванням єдиного електронного документообміну ЕБГ   «Гармонія», відвідали урок з  застосуванням інтегрованого навчання, були учасниками екскурсії  в музеї «Берегиня».

Присутні відзначили високий рівень проведення семінару-квесту, його практичну і професійну цінність.      Далі

Глінська Т.В., методист НМЦ