Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО

22 трав. 2018
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

Шість педагогів з ДНЗ №5,8,13,14,15,16 представили присутнім напрацювання з проблем: «Лялька – як персона», ранкові зустрічі, Школа розумного руху, реалізація діяльнісного підходу, організація трудової діяльності.

Підсумовуючи роботу Панорами директор НМЦ Цемко С.А. високо оцінила напрацювання молодих педагогів ЗДО, відмітила інноваційні підходи в організації роботи з вихованцями та в наступності дошкільної ланки освіти з початковою щодо реалізації концепції Нової української школи.

Завершився методичний захід врученням його учасникам сертифікатів.

Матеріали заходу розміщено на блозі «Дошкільник» за посиланням https://sites.google.com/view/my-debut-2018/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F

Середа Т.І.,методист НМЦ