Теоретико-практичний семінар для вчителів природничих наук та основ здоров’я

27 вер. 2018
26.09.2018 в Науково-методичному центрі за участю Інклюзивно-ресурсного центру (далі - ІРЦ) проведено теоретико-практичний семінар для вчителів природничих наук та основ здоров’я «Актуальні питання розвитку інклюзивного середовища у м. Енергодар»

В ході семінару Андрущенко О.О., директор ІРЦ, забезпечила  усвідомлення учасниками  основних понять, принципів, завдань інклюзивної освіти, ролі та функцій класного керівника, асистента вчителя  в навчанні та вихованні учнів з особливими освітніми потребами.

Практичний психолог  ІРЦ Першина З.В. актуалізувала  значення психологічного супроводу з боку педагогів-предметників в інклюзивній освіті, надала дієві рекомендації вчителям.

Макарук О.С., учитель географії  ЕЗОШ №7, визначила  шляхи та можливості пристосування освітнього процесу на уроках природничого циклу, основ здоров’я  в інклюзивних класах,

Устименко Н.В., учитель біології, природознавства ЕНВК №1, охарактеризувала підходи до оцінювання навчальних досягнень учнів з різними вадами здоров’я.

Методист НМЦ  Дмитренко Л.А.