Вітаємо з перемогою юних науковців

8 жовт. 2018
Нещодавно у м. Київ відбувся фінальний очний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт учнів 6-8 класів.

Запорізьку область на цьому конкурсі представляли виключно енергодарці - вихованці Енергодарської малої академії наук учнівської молоді: Гомоюнова Анна (учениця ЕБГ «Гармонія», науковий керівник Коток Л.М.), Ковальчук Дар’я (учениця ЕБГ «Гармонія», науковий керівник Шпигун Л.І.) та Кучеренко Олег (учень ліцею, науковий керівник Кабакова О.В.). Свої роботи юні науковці представляли в номінаціях «Популяризація екологічно безпечного способу життя», «Звалища та життя», «Енергозбереження в побуті та навчальному закладі» та результати власних досліджень щодо стану переробки та утилізації побутових відходів в місті Енергодар, впливу Енергодарського сміттєзвалища на навколишнє середовище та ефективність використання пристроїв теплового захисту в побуті. Найуспішнішим з юних енергодарців виявився захист Кучеренка Олега, за рішенням журі він посів ІІ місце в конкурсі.

Три конкурсні дні були дуже насиченими: не лише презентація та захист своєї роботи, а й екскурсії столицею, відвідування Національного музею історії України, Державного політехнічного музею при НТТУ «КПІ»… В урочистій атмосфері у залі засідань Вченої ради з рук директора Національного центру «Мала академія наук України» Оксена Лісового та керівництва Національного технічного університету «КПІ» переможці та учасники конкурсу отримали нагороди та призи і як бонус – збірку тез фіналістів конкурсу, свою першу наукову публікацію! Сподіваємось що талановиту молодь, яка робить перші кроки в Енергодарській малій академії наук, чекає успішне майбутнє у мирній, процвітаючій Україні!

Щиро дякуємо учням та їх педагогам за інтелектуальну працю, небайдужість до майбутнього держави, а батьків - за підтримку!