Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

11 груд. 2019
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», підтримана міжнародною спільнотою.

В закладах дошкільної та загальної середньої освіти пройшли заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав людини. Окрім традиційно-корисного: семінарів, бесід, буклетів та пам’яток – проведено квест з педагогами «Права знаєш – себе захищаєш» (ДНЗ №13), ігри з дітьми, що сприяють створенню емоційного благополуччя, ненасильницької поведінки (ДНЗ №13,14, ЕБЛ), акцію для батьків «В моєму домі світить сонце, і я бажаю вам…» (ДНЗ №5), перформанс «Світ без насильства очима дітей» (ЕБГ «Гармонія»), флешмоб (ЕНВК №5), створено галерею висловів і малюнків «Ми проти насильства» (ЕНВК №5). Інформацію висвітлено на блогах, сайтах, викладено в мережі Facebook.

Шишкова Є.І., методист НМЦ