Засідання Школи педагогічної майстерності

7 груд. 2015
04.12.2015року на базі ДНЗ №8 проведено засідання Школи педагогічної майстерності «Використання нетрадиційних технік малювання на заняттях з дітьми дошкільного віку».

Учасників Школи ознайомлено з методикою нетрадиційних технік малювання в роботі з дітьми молодшого дошкільного віку. Зі слухачами проведено майстер-клас «Чарівні предмети».  Педагогам на практиці показали декілька нетрадиційних технік малювання. Використовуючи нетрадиційні матеріали та предмети для малювання, учасники Школи самостійно створювали дивовижні малюнки. Крім того, педагоги переглянули заняття з малювання в молодшій групі з використанням ватних паличок та печаток з овочів, яке провела керівник Школи Малицька Т.М. Учасники Школи отримали домашнє завдання: виготовити вітальну листівку, використовуючи нетрадиційні техніки малювання.

Методист НМЦ  Середа Т.І.