Участь в обласній акції «Солдатська Масляна» учнівської та педагогічної спільнот міста Енергодара

17 бер. 2016
З 07 по 12 березня в місті Енергодарі за ініціативи обласної громадської організації волонтерського руху пройшла акція «Солдатська масляна», в якій взяли участь всі загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади.

Науково-методичний центр управління освіти,  багатопрофільний ліцей та навчально-виховний комплекс «ЗНЗ-МНВК» в рамках акції  зібрали та відправили 309 кілограмів вантажу для бійців 36 окремого бригаді морських піхотинців.

Учні та педагоги ЕНВК №1,  ЕНВК №5, ЕБГ «Гармонія»,  ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ»№9, ЕМАН, ЦДЮТ  надали  адресну допомогу одинадцяти  випускникам, педагогам навчальних закладів, батькам учнів, які зараз служать  в зоні АТО.

Бійці висловили щиру подяку освітянам  за допомогу.