16 січ. 2018
Вітаємо переможців
З 13 січня у м.Запоріжжі розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

15 січ. 2018
Вітаємо переможців!
Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!

Школа молодого педагога для вихователів ЗДО
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

12 січ. 2018
Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».

12 січ. 2018
Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».
11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».

12 січ. 2018
Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи
11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».

Школа молодого педагога для вихователів ЗДО

12 січ. 2018

Вихователів ознайомили із Законом України «Про дошкільну освіту» та змінами, внесеними згідно нового Закону України  «Про освіту».   Середа Т.І., методист НМЦ, обговорила з учасниками Школи проблему формування позитивного іміджу сучасного педагога, запропонувала, використавши інтерактивну гру «Айсбрейкер», створити портрет сучасного вихователя. В «корзину особистісних якостей вихователя» учасники Школи поклали  висловлювання видатних людей про чесноти  педагогів, які впливають на позитивний імідж.  Крім того, з вихователями було проведено анкетування з метою оцінки їх професійної підготовки. Учасники Школи отримали пам‘ятки для молодих педагогів.

Середа Т.І., методист НМЦ