23 черв. 2018
Вітаємо з перемогою!
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Методист – 2018».

20 черв. 2018
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, їх подвигу та жертовності, Україна встановила День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

19 черв. 2018
Чергове засідання Науково-методичної ради НМЦ
19.06.2018 року в Науково-методичному центрі відбулось розширене чергове засідання Науково-методичної ради Науково-методичного центру.

18 черв. 2018
Тренінг для педагогів «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».
13-15 червня 2018 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся тренінг «Школа волонтера. Координатори волонтерського руху в закладах освіти».

18 черв. 2018
Номінації конкурсу «Учитель року - 2019»
Міністерство освіти і науки України визначило номінації Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

13 черв. 2018
Переможець обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
ДНЗ №10 взяв участь у обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь 21 заклад дошкільної освіти Запорізької області.

Школа молодого педагога для вихователів ЗДО

12 січ. 2018
12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.

Вихователів ознайомили із Законом України «Про дошкільну освіту» та змінами, внесеними згідно нового Закону України  «Про освіту».   Середа Т.І., методист НМЦ, обговорила з учасниками Школи проблему формування позитивного іміджу сучасного педагога, запропонувала, використавши інтерактивну гру «Айсбрейкер», створити портрет сучасного вихователя. В «корзину особистісних якостей вихователя» учасники Школи поклали  висловлювання видатних людей про чесноти  педагогів, які впливають на позитивний імідж.  Крім того, з вихователями було проведено анкетування з метою оцінки їх професійної підготовки. Учасники Школи отримали пам‘ятки для молодих педагогів.

Середа Т.І., методист НМЦ