Проектування навчальних онлайн-курсів

30 січ. 2018
30.01.2018 у Науково-методичному центрі відбулося чергове аудиторне заняття дистанційної навчальної групи «ВЧИТЕЛІ GS», до якої входять директор ЕНВК «ЗНЗ – ДНЗ»№6, заступник директора з НВР, психолог та 4 вчителі початкових класів.

План аудиторного заняття

1. Робота над помилками щодо використання середовища Classroom у роботі з вчителями, учнями та їх батьками.

2. Демонстрація навчального середовища «КЛАС» для учениці  з особливими потребами  ( Бєлан О., практичний психолог)

3.  Демонстрація ментальної  інтерактивної карти «Математика»  у coggle.it для учениці з особливими потребами ( Каленською М., вчитель початкових класів)

4. Попередження помилок при створенні навчальних завдань за допомогою сервісів Інтернету.

5. Проектування курсу . Структурування змісту. Добір сервісів.

6. Демонстрація формату оформлення курсу.

7. Планування індивідуальної роботи учасників проекту  на лютий 2018.

Виконання такого завдання, як створення онлайн-курсів , вимагає від вчителя, в першу чергу, знання сучасних педагогічних технологій, сучасних методів і прийомів роботи з учнями цифрового покоління. Важливо також володіння навичками ВЕБ 2.0, щоб  запропонувати учню цікаві навчальні вправи.

Ласкова Н.О., методист НМЦ