28 січ. 2016

Засідання методичного об`єднання соціальних педагогів ДНЗ,ЗНЗ

28.01.2016 року в Науково-методичному центрі відбулось засідання методичного об’єднання соціальних педагогів ДНЗ та ЗНЗ на тему «Соціальна компетентність дітей та учнів, як умова формування успішної життєвокомпетентної особистості».
28 січ. 2016

Міський семінар-практикум для вчителів образотворчого мистецтва та художньої культури

28 січня 2016 року Науково-методичним центром на базі ЕЗОШ №2 м.Енергодара проведено міський семінар з теми: «Ефективне використання медіа-технологій та Інтернет-ресурсів на уроках художньої культури та образотворчого мистецтва» для вчителів образотворчого мистецтва та художньої культури.
27 січ. 2016

Семінар «Метод проектів на уроках іноземної мови як засіб реалізації діяльнісного підходу до навчання та виховання».

27.01. 2016 року на базі ЕБГ «Гармонія» відбувся практичний семінар для ММО вчителів німецької та французької мови на тему «Метод проектів на уроках іноземної мови як засіб реалізації діяльнісного підходу до навчання та виховання».
26 січ. 2016

Семінар «Технологія сучасного уроку української мови та літератури»

26.01. 2016 року на базі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 в рамках міського методичного об’єднання відбувся семінар «Технологія сучасного уроку української мови та літератури».
26 січ. 2016

Вітаємо з чудовим результатом!

Вітаємо Кучеренко Наталію Миколаївну Вітаємо Кучеренко Наталію Миколаївну, заступника директора ЕМАН, за зайняте ІІІ місце в регіональному фіналі змагань з усного математичного рахунку Прангліміне, яке проводиться в рамках реалізації проекту «Міксіке в Україні».
26 січ. 2016

«Вклоняємось доземно українському солдату»

20 січня 2016 року до Дня Соборності України в навчальних закладах міста відбулася презентація книги «Вклоняємось доземно українському солдату».
21 січ. 2016

Круглий стіл для профорієнтаторів загальноосвітніх навчальних закладів

20.01.2016 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено круглий стіл для профорієнтаторів ЗНЗ на тему «Профорієнтація як технологія розвитку у учнів позитивного ставлення до праці».
20 січ. 2016

Вебінар для заступників директорів з виховної роботи та соціальних педагогів

«Профілактика суїцидальної поведінки, як важливий аспект формування життєвої компетентності учнів»
20 січ. 2016

Круглий стіл для відповідальних за роботу опорних навчальних закладів

19 січня 2016 р. Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради проведено круглий стіл для відповідальних за роботу опорних навчальних закладів з питання «Практика використання інноваційних технологій в системі робо¬ти опорних навчальних закладів».
18 січ. 2016

ММО вчителів музичного мистецтва

15 січня 2016 року на базі ЕЗОШ №2 проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Впровадження ППД з питань діяльнісного підходу в педагогічну практику вчителів музичного мистецтва» у формі теоретично-практичного семінару.