Школа керівника міського методичного об’єднання початкових класів

Назва  матеріалів Відповідальні

Для перегляду

2018-2019 н.р.
1

План роботи Школи керівника ММО

2

Заняття №1

Концепція Нової української школи. Інтеграція: тематичний та діяльнісний підходи

3

Заняття №2

Ігрове моделювання. «Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок» (LEGO)

4

Заняття №3

5

Заняття №4

Освітнє середовище. Навчальні центри/освітні осередки. Участь дітей в організації  освітнього  середовища

6

Заняття №5

Робота з картиною. Технологія «Входження в картину».

7

Заняття №6

Педагогічний вернісаж «Навчально-методичне забезпечення Нової української школи».

2017-2018 н.р.
1

План роботи школи керівника міського методичного об’єднання вчителів початкових класів на 2017-2018 навчальний рік

2