31 бер. 2020
Дистанційне засідання ММО вчителів музичного мистецтва
З 23 по 30 березня 2020 року, у дистанційному форматі, проведено засідання ММО вчителів музичного мистецтва на тему: «Сучасні підходи до розвитку музично-ритмічних здібностей на уроках музичного мистецтва» (керівник ММО – Римар Л.А., методист – Терпімова В.М.).

31 бер. 2020
Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

30 бер. 2020
Про перенесення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
У зв’язку з прийняттям рішення щодо продовження до 24 квітня 2020 року на території України карантину та можливим його продовженням відкладені тестування, що мали відбутися 04 та 11 квітня 2020 року.

Обираємо підручники для 7 класу на 2020/2021 навчальний рік

30 бер. 2020
Міський конкурс «Вихователь року-2020»
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

27 бер. 2020
Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Школа керівника міського методичного об’єднання початкових класів

Назва  матеріалів Відповідальні

Для перегляду

2018-2019 н.р.
1

План роботи Школи керівника ММО

2

Заняття №1

Концепція Нової української школи. Інтеграція: тематичний та діяльнісний підходи

3

Заняття №2

Ігрове моделювання. «Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок» (LEGO)

4

Заняття №3

5

Заняття №4

Освітнє середовище. Навчальні центри/освітні осередки. Участь дітей в організації  освітнього  середовища

6

Заняття №5

Робота з картиною. Технологія «Входження в картину».

7

Заняття №6

Педагогічний вернісаж «Навчально-методичне забезпечення Нової української школи».

2017-2018 н.р.
1

План роботи школи керівника міського методичного об’єднання вчителів початкових класів на 2017-2018 навчальний рік

2