Засідання інтервізійної групи практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО
18 вересня сектором соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру було проведено засідання інтервізійної групи для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми «Моделювання та розбір ситуацій з практики роботи».

Естафета психологічних здивувань.
18 вересня соціальні педагоги закладів освіти міста зібрались у Науково-методичному центрі для участі в естафеті психологічних здивувань з теми «Використання інтерактивних форм і методів у роботі соціального педагога», яку організував і провів сектор соціально-психологічної роботи.

19 жовт. 2018
Майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області
18 жовтня 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено майстер – клас для бібліотекарів закладів освіти області з теми: « Розвиток читацьких інтересів школярів засобами сучасних форм бібліотечної роботи».

18 жовт. 2018
Семінар-практикум для вихователів молодших груп ЗДО
14 жовтня 2018 року для вихователів молодших груп ЗДО проведено семінар-практикум з теми “Інтеграція в дошкільній освіті” в розрізі роботи ММО вихователів молодших груп.

18 жовт. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи
18 жовтня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

18 жовт. 2018
Міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»
17 жовтня 2018 року на базі ЕНВК №5 було проведено міський етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт».

Міський гумористичний конкурс «Квітневі пересмішки»

13 квіт. 2018
12.04.2018 проведено міський гумористичний конкурс «Квітневі пересмішки» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста, який організований відділом у справах сім‘ї та молоді міської ради спільно з управлінням освіти.

Свої творчі задуми, артистичність,  володіння українським словом представили 20 виконавців розмовного жанру.

За рішенням журі міського гумористичного конкурсу визначено переможців:

І місце – Зарубін Владислав, учень 9-Б класу ЕНВК№1;

І місце – Федоров Артем, учень 11-Б класу ЕНВК№1;

ІІ місце – Гаврин Данило, учень 9-Б класу ЕНВК№5;

ІІ місце – Козік  Денис, учень 11-А класу ЕБЛ;

ІІІ місце – Гамбара Олександр, учень 9-А класу ЕЗОШ№2;

ІІІ місце – Сафонова Єлизавета, учениця 11-А класу ЕЗОШ№7.

Переможцями в номінаціях стали:

«Приз глядацьких симпатій» -  Авдієнко Іван, учень 1-А класу ЕНВК№5;

«За емоційну наснаженість» - Хаітова Анна, учениця 8-Б класу ЕБГ «Гармонія»;

«За художню майстерність» -  Мітурич Поліна, учениця 8-А класу ЕЗОШ №2.

Учасників  Конкурсу нагороджено грамотами  та цінними подарунками.

Вітаємо  переможців міського гумористичного конкурсу «Квітневі пересмішки»!

Глінська Т.В., методист НМЦ