16 січ. 2019
Теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО
16.01.2019 року на базі ЕЗОШ№7 проведено теоретико – практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО з теми: «Ділова гра як засіб активізації школярів у професійному самовизначенні».

16 січ. 2019
Методична мозаїка для педагогів закладів дошкільної освіти
15.01.2019 року Науково-методичним центром для педагогів, які атестуються на присвоєння та підтвердження педагогічного звання «вихователь-методист» та кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» проведено методичну мозаїку з теми «Оновлення змісту і форм співпраці педагогів закладів дошкільної освіти з батьками вихованців та формування цінностей дошкільників у дитячому садку».

15 січ. 2019
Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії!
12 січня 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому брали участь троє учасників із ЗЗСО нашого міста.

14 січ. 2019
Фестиваль «Панорама розумних уроків SMART 2018»
Підведено підсумки обласного фестивалю «Панорама розумних уроків SMART 2018», який тривав з 01.06.2018 по 10.12.2018 серед педагогічних працівників Запорізької області.

11 січ. 2019
Заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду для вихователів ЗДО
10 січня 2019 року на базі ДНЗ №15 відбулося друге заняття міської школи перспективного педагогічного досвіду з теми «Взаємодія з батьками в умовах закладу дошкільної освіти».

11 січ. 2019
Інструктивно-методична нарада заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти
10 січня 2019 року в Науково-методичному центрі було проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти, за участю директора ІРЦ Андрущенко О.О., методиста НМЦ Добревої А.І.

Міський гумористичний конкурс «Квітневі пересмішки»

13 квіт. 2018
12.04.2018 проведено міський гумористичний конкурс «Квітневі пересмішки» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста, який організований відділом у справах сім‘ї та молоді міської ради спільно з управлінням освіти.

Свої творчі задуми, артистичність,  володіння українським словом представили 20 виконавців розмовного жанру.

За рішенням журі міського гумористичного конкурсу визначено переможців:

І місце – Зарубін Владислав, учень 9-Б класу ЕНВК№1;

І місце – Федоров Артем, учень 11-Б класу ЕНВК№1;

ІІ місце – Гаврин Данило, учень 9-Б класу ЕНВК№5;

ІІ місце – Козік  Денис, учень 11-А класу ЕБЛ;

ІІІ місце – Гамбара Олександр, учень 9-А класу ЕЗОШ№2;

ІІІ місце – Сафонова Єлизавета, учениця 11-А класу ЕЗОШ№7.

Переможцями в номінаціях стали:

«Приз глядацьких симпатій» -  Авдієнко Іван, учень 1-А класу ЕНВК№5;

«За емоційну наснаженість» - Хаітова Анна, учениця 8-Б класу ЕБГ «Гармонія»;

«За художню майстерність» -  Мітурич Поліна, учениця 8-А класу ЕЗОШ №2.

Учасників  Конкурсу нагороджено грамотами  та цінними подарунками.

Вітаємо  переможців міського гумористичного конкурсу «Квітневі пересмішки»!

Глінська Т.В., методист НМЦ