22 трав. 2018
Панорама педагогічних досягнень «Мій дебют» педагогів ЗДО
22 травня в Науково-методичному центрі управління освіти проведено методичний захід для педагогів закладів дошкільної освіти міста - панорама педагогічних досягнень «Мій дебют». Учасників заходу привітала начальник управління освіти Букреєва С.М., яка побажала успіхів у досягненні педагогічних звершень та наснаги в роботі з дітьми та їх батьками.

16 трав. 2018
Засідання міського методичного об‘єднання інструкторів з фізичної культури ЗДО
16.05.2018р. на базі ДНЗ №16 пройшло четверте засідання ММО інструкторів з фізичної культури з теми: «Інтегрований підхід до організації фізкультурно-оздоровчого процесу».

15 трав. 2018
Фінал міського конкурсу «Лідер року – 2018»
15 травня відбувся фінал міського конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Лідер року-2018».

14 трав. 2018
Засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва
11 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання ММО вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва на тему: «ІКТ як засіб підвищення навчально-пізнавальної діяльності учнів».

11 трав. 2018
Засідання ММО вчителів музичного мистецтва
10 травня 2018 року на базі ЕЗОШ №2 відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва.

10 трав. 2018
Міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях»
08 травня 2018 року на площі перед МПК «Сучасник» відбувся міський учнівський флешмоб «Мир в твоїх долонях» - свято, присвячене завершенню міського учнівського патріотичного проекту «Мир в твоїх долонях».

Міський гумористичний конкурс «Квітневі пересмішки»

13 квіт. 2018
12.04.2018 проведено міський гумористичний конкурс «Квітневі пересмішки» серед учнів закладів загальної середньої освіти міста, який організований відділом у справах сім‘ї та молоді міської ради спільно з управлінням освіти.

Свої творчі задуми, артистичність,  володіння українським словом представили 20 виконавців розмовного жанру.

За рішенням журі міського гумористичного конкурсу визначено переможців:

І місце – Зарубін Владислав, учень 9-Б класу ЕНВК№1;

І місце – Федоров Артем, учень 11-Б класу ЕНВК№1;

ІІ місце – Гаврин Данило, учень 9-Б класу ЕНВК№5;

ІІ місце – Козік  Денис, учень 11-А класу ЕБЛ;

ІІІ місце – Гамбара Олександр, учень 9-А класу ЕЗОШ№2;

ІІІ місце – Сафонова Єлизавета, учениця 11-А класу ЕЗОШ№7.

Переможцями в номінаціях стали:

«Приз глядацьких симпатій» -  Авдієнко Іван, учень 1-А класу ЕНВК№5;

«За емоційну наснаженість» - Хаітова Анна, учениця 8-Б класу ЕБГ «Гармонія»;

«За художню майстерність» -  Мітурич Поліна, учениця 8-А класу ЕЗОШ №2.

Учасників  Конкурсу нагороджено грамотами  та цінними подарунками.

Вітаємо  переможців міського гумористичного конкурсу «Квітневі пересмішки»!

Глінська Т.В., методист НМЦ