Всесвітній день дитини

20 лист. 2018
20.11.2018 року до Всесвітнього дня дитини в закладах освіти міста пройшли заходи, організовані спеціалістами психологічної служби.

В цей день в школах і дитячих садках були проведені акції «Всебачуще дерево», «Подаруй дитині радість»,  «Зайві речі - в потрібні руки»; флешмоб «Дітям України – сонце, квіти, мир!»; гра-вікторина «Казкові герої в країні прав та обов’язків», розвага  «Ми - маленькі дошкільнята»,  заняття «Наші діточки як у віночку квіточки», «Найтепліше слово», тощо.

Святкування дня дитини звертає увагу на нагальні проблеми сучасного дитячого світу.

Докладніше за посиланням: http://tatyanapavl.blogspot.com

Методист НМЦ Паукова Т.А.