Міський етап спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

21 лист. 2018
20 листопада 2018 року на базі ЕЗОШ №7 проведено міський етап Всеукраїнського спортивно – масового заходу «Олімпійське лелеченя» серед учнів 5-6 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Під час урочистого відкриття заходу з привітальним словом до учасників дійства звернулися секретар міської ради Леся Нікітіна та начальник управління освіти Світлана Букреєва, які зазначили, що заняття спортом – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості та гнучкості, а й виховання патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості в своїх силах, формування характеру, які є важливими цінностями олімпійського руху. Вони побажали командам гарного настрою, чесної боротьби та заслужених перемог.

У змаганнях брали участь 7 команд усіх ЗЗСО міста. Програма складалася із трьох етапів: презентація команди (назва, девіз, спортивна форма), комбінована естафета та рухлива гра «Волейбол». Учасники заходу порадували яскравими та оригінальними презентаціями. Жваво та весело діти змагалися в спортивних естафетах. Під час змагань був присутній справжній олімпійський дух, адже діти не лише проявляли свої спортивні здібності, а й підтримували своїх друзів по команді і щиро вболівали один за одного.

Команди показали високий рівень фізичної підготовки, прагнення до перемоги, дійсно проявили себе справжніми спортсменами, готовими до чесної боротьби за звання бути кращими олімпійськими лелеченятами. Глядачі отримали задоволення від запальних виступів учасників.

Призові місця вибороли:

І місце –  ЕНВК №1;

ІІ місце – ЕЗОШ №7;

ІІІ місце – ЕБЛ.

Найкращий результат у міському етапі «Олімпійського лелеченя» показала команда ЕНВК №1, яка і візьме участь у зональних обласних змаганнях.

Всі призери спортивного заходу були нагороджені грамотами управління освіти та комітету фізичної культури та спорту міської ради.